Akce 2014 připraveny

Post date: 25.3.2014 12:04:48

Oblíbené turistické akce - dálkové a turistické pochody - jsou již připraveny.

Hlavní turistické akce našeho KČT v Červeném Kostelci jsou již plně připraveny a všichni se tak mohou těšit zase na "pár" pěkných kilometrů pěších či cykloturistických pochodů a jízd.

Jako již tradičně započneme v termínu 26.4.2014 s Hadařskou pětadvacítkou, v letošním roce již 39. ročníkem tohoto velice oblíbeného pochodu. Přijďte se proto s námi projít nebo projet na kole překrásnou přírodou kraje Boženy Němcové a Aloise Jiráska v okolí Červeného Kostelce.

Druhou významnou akcí je pak v termínu 21.6.2014 organizovaný dálkový pochod Červený Kostelec - Sněžka pod již tradičním názvem Cestou Jakuba Haliny. Letos je to 44. ročník pochodu, patřící mezi jeden z nejstarších v naší republice a stále se těšící pozornosti milovníků podkrkonošské přírody a našich nejvyšších hor.

V červenci, konkrétně 4.-6.7.2014, nás pak čeká 25. ročník Červenokostelecké 100. Tento pochod vás provede krásnou krajinou Kladského pomezí do Broumovského výběžku a jistě si každý užije slušné kilometry při pěší tůře či cyklojízde.

Těšíme se na setkání s vámi na některé z našich pořádaných akcí

KČT Červený Kostelec