Hlavní akce na rok 2015

Post date: 23.2.2015 18:13:43

Jaké jsou hlavní turistické akce KČT v Červeném Kostelci na rok 2015?

Rok 2015 je pro červenokostelecký KČT významný v několika ohledech. Čeká nás 40. ročník (ano čtete správně) Hadařské pětadvacítky - tohoto vyhlášeného pochodu, který vás provede překrásnou přírodou kraje Boženy Němcové a Aloise Jiráska v okolí Červeného Kostelce. Pochod se uskuteční v sobotu 25. dubna 2015 a věříme, že si jej všichni návštěvníci náležitě užijí.

V červnu, konkrétně 13. června 2015, nás čeká 45. ročník dálkového pochodu Cestou Jakuba Haliny. Pochodu, který vás provede celým Podkrkonoším a jehož cíl je na nejvyšší hoře v ČR - na Sněžce.

V loňském roce jubilejní 25. ročník Červenokostelecké stovky pokračuje letos dalším ročníkem - začínáme druhou pětadvacítku :)) * a tak si ve dnech 3. - 5. 7. 2015 můžete vyzkoušet něco opravdu náročného. Něco co vás provede značnou částí Kladského pomezí. Při tomto náročnějším dálkovém pochodu vystoupáte na řadu místních vrcholů, "projdete" se až do Broumovského výběžku a určitě si užijete mnoho zábavy.

Tyto akce však nejsou jediné. I nadále připravujeme pravidelné čtvrteční vycházky a další akce pořádané jak přímo naším klubem, tak ve spolupráci s okolními kluby KČT.

A rozhodně připravíme řadu akcí s našimi přáteli z partnerských Žabkovic v Polsku.

Rozhodně se máte na co těšit.