Pozvánka na Hadařskou 25 - 45. jubilejní ročník

Zveme vás na 45. jubilejní ročník

Jistě budete se mnou souhlasit, že v dnešní napjaté situaci, která doléhá na každého z nás, je nutné nalézt si chvilku rozptýlení. Ideální možností jak toho dosáhnout a prožít pěkný den s celou rodinou mezi přáteli, je účast na jubilejním 45.ročníku Hadařské 25. A tak vás všechny budeme očekávat v sobotu 23.dubna u sokolovny v Červeném Kostelci, kde bude od 7:00 do 12:00 hodin probíhat start 45.ročníku Hadařské 25

Již tradičně jsou připraveny 4 pěší trasy 12, 18, 25 a 35 km a 3 cyklotrasy 30, 50 a 70 km. Každý účastník si dle svých možností nebo chuti zvolí délku trasy na kterou stačí, pak dostane mapku, popis své trasy a vyrazí na trať. Všechny trasy mají jedno společné místo a tím je hrad Vízmburk, kde bude kontrola s občerstvením. Příjemná přestávka s možností komentované prohlídky státního hradu Vízmburk.

Cíl pochodu je u sokolovny v Červeném Kostelci do 17:00, kde každý dostane pamětní diplom a účastníkům pochodu bude hrát country kapela Krvesaj. Zveme všechny bez rozdílu věku. Vždyť nejmladší účastníci nemívají ještě ani dva roky a nejstarší jsou na prahu devadesátky.

Přijďte se pobavit, zavzpomínat, nalézt nové přátele se stejným zájmem o pobyt v naší krásné přírodě. Akce se samozřejmě koná za každého počasí. Po bouřce a lijáku se přece vždycky vyjasní. Srdečně zve Klub turistů Červený Kostelec.

Otto Ressl, 15.03.2022