Pozvánka na Hadařskou 25

100 let turistiky v Červeném Kostelci

Oslavte s námi 100 let turistiky v našem městě na jednom z významných turistických dálkových pochodů, který pořádá náš spolek turistů z Červeného Kostelce

Hadařská 25 – 44.ročník - to je oslava 100 let turistiky v Červeném Kostelci s podporou města Červený Kostelec.

Ideální možnost prožít pěkný den s celou rodinou mezi přáteli. Přijít třeba také na to, že na světě jsou i jiné věci a většinou hezčí, než jen každodenní honba za penězi, které mimochodem přinášejí opravdovou radost jen málokdy. A tak vás všechny budeme očekávat v sobotu 27.4.2019 u sokolovny v Červeném Kostelci, kde bude od 7:00 do 12:00 hodin probíhat start již 44.ročníku Hadařské 25.

Již tradičně jsou připraveny 4 pěší trasy 12, 18, 25 a 35 km a tři cyklotrasy 30, 50 a 70 km. Každý účastník si dle svých možností nebo chuti zvolí délku trasy na kterou stačí, dostane mapku, popis své trasy a vyrazí na trať. Všechny trasy mají jedno společné místo a tím je hrad Vizmburk, kde bude umístěna kontrola s občerstvením. Příjemná přestávka s možností komentované prohlídky státního hradu Vizmburk.

Cíl letošní Hadařské je tentokrát časově neomezený do večerních hodin v autokempu Brodský, kde každý dostane jubilejní pamětní diplom. Ti, kteří se z nejrůznějších důvodů nemohou zúčastnit pochodu, rádi uvítáme právě v jeho cíli na Broďáku, kde bude probíhat přátelské odpoledne u příležitosti 100 let turistiky v Červeném Kostelci.

Ke zhlédnutí bude výstava fotografií z naší činnosti, kroniky dálkových pochodů Červený Kostelec – Sněžka a Hadařské 25, vyhrávat nám bude country kapela Krvesaj, k dispozici bude dětský koutek a samozřejmě kvalitní občerstvení. Přijďte se pobavit, zavzpomínat, případně nalézt nové přátelé se stejným zájmem o pobyt v naší krásné přírodě.

Akce se samozřejmě koná za každého počasí. Po bouřce a lijáku se přece vždycky vyjasní.

Srdečně zve Klub turistů Červený Kostelec